Česko-slovenská ŠVOČ v didaktike matematiky

14. ročník, Kostelec nad Černými Lesy, 12.-13.6.2015

  • Kristína Budzelová: Počítadlo - detská hračka?
    1. miesto, kategória K2b bakalárske práce pre 2. a 3. stupeň
  • Katarína Sroková, Imrich Gulai: Využitie didaktickej hry na propedeutiku vektorov
    čestné uznanie, kategória K1 seminárne práce

13.ročník, Modra-Harmónia, 6.-7.6.2014

  • Jaroslav Baričák: Návrh metodiky konštruktívneho vyučovania Euklidových viet s využitím digitálnych technológii
    čestné uznanie, kategória K1 seminárne práce
  • Matej Machurek: Prečo aj hudobník potrebuje matematiku
    čestné uzanie, kategória K3b diplomové práce pre 2. a 3. stupeň

12. ročník, Kostelec nad Černými Lesy, 7.-8.6.2013

  • Martin Dovičák: Finančná matematika na SS hravou formou
    2. miesto, kategória K3b diplomové práce pre 2. a 3. stupeň
  • Milada Kazdová: Topografia
    3. miesto, kategória K3b diplomové práce pre 2. a 3. stupeň 
  • Milada Kazdová: Matematika, hudba a diferenciálne rovnice
    čestné uznanie, kategória K1 seminárne práce

11. ročník, Kostelec nad Černými Lesy, 8.-9.6.2012

  • Eva Meszárošová: Aktivity na rozvoj schopnosti riešenia problémov
    čestné uznanie, K2a bakalárske práce pre MŠ a 1. stupeň ZŠ
  • Anna Matfiaková: Využívanie aktivizujúcich metód v matematickej edukácii
    2. miesto, K3b diplmové práce pre 2. a 3. stupeň
  • Natália Kováčová: Metodika výučby tematickej oblasti Práca s grafikou na ZŠ
    2. miesto, K5 práce z didaktiky matematiky a informatiky

10. ročník, Banská Bystrica, 10.-11.6.2011

  • Karolína Mayerová: Softvérové prostredie na vyučovanie informatickej výchovy na 1. stupni ZŠ
    3. miesto, kategória K3a diplomové práce pre MŠ a 1. stupeň ZŠ
  • Martina Babinská: E-learningová podpora vyučovania matematiky pre maturantov a študentov vysokých škôl
    čestné uznanie, kategória K3b diplomové práce pre 2. a 3. stupeň

9. ročník, Kostelec nad Černými Lesy, 4.-5.6.2010

  • Andrea Jobeková: Využitie dirichletovho princípu v učive stredných škôl
    čestné uznanie, kategória K3b diplomové práce

8. ročník, Kostelec nad Černými Lesy, 5.-6.6.2009

  • Lenka Molitorisová: Metódy vyučovania tematického celku záporné čísla
    čestné uznanie, kategória K3b diplomové práce

6. ročník, Kostelec nad Černými Lesy, 1.-2.6.2007

  • Angelika Babejová: Vyučovanie topografie s podporou softvéru MicroStation
    3. miesto, kategória K1 nediplomové práce
  • Drahoslava Židová: Využitie internetu vo vyučovaní matematiky (Goniometrické funkcie)
    2. miesto, kategória K3b diplomové práce

5. ročník, Kostelec nad Černými Lesy, 9.-10.6.2006

  • Balážová Jana: Vyučovanie lineárnych a kvadratických funkcií na gymnáziách pomocou programu Equation Grapher
    3. miesto, kategória K2b diplmové práce v prezenčnom štúdiu

4. ročník, Herľany, 9.-10.6.2005

  • Čuvajová Lucia: Projektové vyučovanie v matematike
    2. miesto, kategória K3 diplomové práce v kombinovanom štúdiu