Matfyz v kocke

Pridaj sa k nám a propaguj s nami Matfyz!

Iste si si všimol, že problém s odlivom mladých ľudí je jednou z najčastejšie preberaných tém na pôdach slovenských vysokých škôl. Pritom sám určite vidíš veľa výhod a kvalít, ktoré ponúkajú naše školy, hlavne náš milovaný Matfyz.

Spolu s propagačným oddelením sme rozbehli projekt s názvom Matfyz v kocke, ktorého cieľom je propagovať našu fakultu na stredných školách. Hlavnou ideou je, že my, študenti, sa často vraciame domov za rodičmi, radi navštevujeme našu bývalú strednú školu, a prečo teda nespojiť príjemné s užitočným? Čo tak si spraviť predĺžený víkend a niektorý pondelok vysvetliť vystrašeným stredoškolákom, že Matfyz je super miesto na vzdelávanie? Práve my, študenti, máme skvelú príležitosť oboznámiť ich s pestrou škálou odborov a následnou možnosťou uplatnenia sa, vysvetliť im, že na Matfyze, v spolupráci s nadšenými učiteľmi, ktorí sú odborníkmi vo svojom odbore, to už nebude len o nepríjemnom memorovaní sa, ale o fascinujúcom spoznávaní a túžbe vedieť viac.

Kedy: kedykoľvek to Tebe a Tvojej SŠ vyhovuje

Kde: na SŠ podľa Tvojho výberu (pričom zohľadníme postoj samotnej SŠ a či resp. kedy bola naposledy navštívená)

Čo za to: najväčšou odmenou by pre každého z nás mal byť dobrý pocit, ale okrem neho máš možnosť získať body na ubytovanie a mimoriadne štipendium (v prípade viacnásobnej propagácie)

Ako: cez prihlasovací formulár nám zadáš svoje údaje a požiadavky, následne budeš kontaktovaný, aby sme dohodli detaily a aby si si vyzdvihol potrebné materiály. Po realizácii prezentácie nás budeš informovať o priebehu akcie.

Kontakt: vkockefmph.uniba.sk