ReImagine Challenge

Predstavte si svet, v ktorom by ste chceli žiť: Zapojte sa do ReImagine Challenge so Swiss Re


31. 01. 2024 13.31 hod.
Od: webmaster

Svet okolo nás je plný zmien. Zažívame extrémne počasie, je narušený ekosystém, prístup k zdrojom, energiám či potravinám. Svet objavuje nové choroby, ale aj nové spôsoby liečby. Mení sa spôsob života a digitálne technológie otvárajú nepoznané možnosti. Mení sa aj spôsob bývania, dopravy, požiadavky na produkty a služby. Jednoducho povedané, žijeme v časoch, keď je skvelé byť otvorený tomu, ako sa dá život zlepšiť.  

Aké je zadanie súťaže ReImagine Challenge?  

Svet ponúka možnosti, ako robiť veci inak, zlepšovať ich či zjednodušovať. Pomenuj riziko alebo príležitosť a navrhni, ako by si ich chcel/a vyriešiť. Jednoducho si predstav, že máš moc urobiť svet iným, odolnejším.   

Ako sa zapojíš? 

Ak študuješ v 3. a vyššom ročníku VŠ, vytvoríte 2- alebo 3-členný tím na svojej VŠ, potom spolu vymyslíte nápad projektu na ReImagine Challenge a zaregistrujete ho do 3. 3. 2024.    

Aké sú výhry?  

  • Každý finalista získa certifikát a pozvánku na Grand Finale do Swiss Re v Bratislave. Čaká ťa program plný zaujímavých stretnutí a zážitkov a samozrejme, veľké finále spolu so zástupcami vedenia aj mentormi  
  • Výhry pre tri najúspešnejšie tímy: 
    1. miesto: ReImagine Tour do centrály Swiss Re v Zürichu, Švajčiarsko pre celý tím 
    2. miesto: jazykový kurz v hodnote 300€ pre každého člena tímu 
    3. miesto: jazykový kurz v hodnote 150€ pre každého člena tímu 

Všetky podrobnosti o ReImagine Challenge a prihlasovaní